סדנת ניהול סיכונים ותעדוף

להובלת פרויקטים להצלחה

סדנת ניהול סיכונים ותיעדוף

בתהליך מקיף של ניהול פרויקטים מתבצעת גם הפעולה של הערכת וניהול סיכונים.
סיכון הוא אירוע, שבמידה ויתרחש, עלול ליצור פגיעה הגוררת נזק לפרויקט.פגיעה, במקרים הקשים היא פגיעה בגוף או בנפש, אבל עלולה להיות גם פגיעה עסקית, פגיעה תפעולית, פגיעה כלכלית ואפילו פגיעה שיש לה השלכות על התדמית שלנו.
ניהול סיכונים הוא מכלול הפעולות שאנחנו מבצעים על מנת לזהות את אותם גורמי סיכון והפעולות שננקוט במטרה למזער את הנזק שהם עשויים לגרום.
החלק הראשון של הסדנה עוסק בהנחות יסוד, זיהוי אילוצים ובזיהוי ואיתור גורמי הסיכון האפשריים ומתן הערכה הן לסיכוי שהאירוע אכן יתרחש בסופו של דבר והערכה לעוצמת הפגיעה וההשפעה של הפגיעה.
החלק השני עוסק בפעולות שננקוט כדי לצמצם את עוצמת הפגיעה: הפעולות שננקוט כדי למנוע מראש את הפגיעה או לפחות פעולות שימזערו את עוצמת הפגיעה, במידה והתרחשות של גורם הסיכון בפועל היא בלתי נמנעת וסט פעולות נוסף כדי להתגבר על הפגיעה במידה ואכן התרחשה.


סדנה פרקטית וחיונית לכל ארגון ועסק, בין אם לניהול סיכונים כחלק מניהול פרויקט ובין אם כדי לבנות סביבת עבודה בטוחה ויציבה יותר.

סילבוס סדנת ניהול סיכונים ותעדוף

משך הסדנה:

5 שעות

קורס חובה לבעלי עסק, מנהלי פרויקטים וכל מי שמספק שירותים בכל תחום (וגם לאנשים פרטיים!) לבחינת תכניות ולהתנהלות בטוחה ותקינה.

מעוניינים בסדנה לניהול סיכונים ותיעדוף?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר למידע נוסף

תוכלו למצוא אותנו: