מיכל ליטבק

סל מוצרי תוכן למינוף העסק - ייעוץ | הדרכה | פיתוח

הנגשת ידע ותכנים למנהלים, עובדים, לקוחות ומשקיעים בעסקים וארגונים באמצעות מעטפת מוצרי תוכן איכותיים, מוקפדים ומדויקים במטרה לייעל תפוקות ותוצרים, לספק העשרה מקצועית, ליצור חשיפה, לבסס מיצוב ולהגדיל הכנסות.

מיכל ליטבק - ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים כתפישה עסקית

במטרה להעביר תוצרים בהתאמה מלאה לדרישות ולשביעות רצונות של הלקוח, כל פתרון ושירות הוא פרויקט, ללא קשר להיקפו.

לכל פרויקט, לפני תחילת העבודה, מבוצע תכנון אסטרטגי מעמיק וניתוח מפורט של דרישות הלקוח בהתאם למטרה שהוגדרה, לקהל היעד ולאופי המוצר.

כל השלבים (אפיון, תכנון, פיתוח) מתבצעים תוך דיוק וירידה לפרטים ובשילוב תקשורת בינאישית מצוינת עם הלקוח לטרות יישור קו ותיאום ציפיות.

נעים להכיר: מיכל ליטבק

מומחית לפיתוח מוצרי ידע ותוכן, מהנדסת תעשיה וניהול ומנהלת פרויקטים, יועצת מעו"ף לפיתוח מוצרי תוכן וידע

כמהנדסת תעשייה וניהול בהכשרתי האקדמית, ניהלתי במשך שנים רבות פרויקטים בארגונים וחברות בארץ ובעולם בתחומי ההיי-טק והתעשייה. עם התקדמות הטכנולוגיה, התמחיתי והשתתפתי רבות בפרויקטים העוסקים בפיתוח קורסים הדרכות פרונטליות ומקוונות, הרצאות, מצגות עסקיות ופודקאסטים.

הידע הרב שצברתי בעסקים וארגונים גדולים בארץ ובעולם בתחומי ניהול הפרויקטים, תהליכים ארגוניים בשילוב עם עולם הלמידה הדיגיטלי, דייקו עבורי את הצורך במעטפת שלמה של מוצרי תוכן למינוף ארגונים ועסקים.

אני מאמינה שמוצרי ידע המבוססים על תוכן בעל ערך, מעוצבים ומותאמים ומופקים תוך הקפדה על האיכות – תורמים ומסייעים ללמידה קלה ויעילה.

כיום אני משלבת בין תחומי ההתמחות שלי בפיתוח מוצרי ידע כגון מצגות, סדנאות, הרצאות וקורסים דיגיטליים עם עולמות ניהול הפרויקטים. אני מעבירה סדנאות פרונטליות בתחומים אלו הפקתי סדרת קורסים דיגיטליים ללימוד עצמאי של התחומים. כמו כן,  אני מלווה בעלי עסקים ויזמים בפיתוח מניפת מוצרי ידע לעסק.

פיתוח וליווי לפיתוח
מניפת מוצרים

הדרכות
לארגונים ויחידים

מכללה דיגיטלית
להעשרה ולימוד

מגוון שירותים משלימים

 סדנאות פרונטליות, קורסים דיגיטליים, קורסים היברידיים, הדרכות בזום (אונליין), וובינרים, מצגות, הרצאות, פודקאסטים

הדרכות וסדנאות בקבוצות קטנות או אישיות (1X1) למנהלים, עובדים ובעלי עסקים בתחומי ניהול פרויקטים ופיתוח מוצרי תוכן (בניית מצגות, קורסים, פודקאסטים, הרצאות, וובינרים).

מוזמנים לצפות וללמוד עם קורסים מקצועיים בתחומים של ניהול פרויקטים, בניית מצגות, הפקת מוצרי תוכן ומקצועות האופיס. 

לפיתוח מוצרי תוכן ולתפעול שוטף של עסקים, נדרשים מגוון שירותים משלימים לתמיכה בסל מוצרי התוכן ולתפעול יעיל של העסק.

מעוניינים בייעוץ, ליווי או פיתוח מוצרי תוכן?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר למידע נוסף

תוכלו למצוא אותנו:

דילוג לתוכן