קורסים דיגיטליים לניהול פרויקטים

להובלת פרויקטים להצלחה

הקורס המקיף לניהול פרויקטים

מיכל ליטבק - קורס ניהול פרויקטים דיגיטלי

ניהול פרויקטים הוא מקצוע המורכב משלבים, כלים ומתודולוגיות ואת זה יש ללמוד. 

פרויקט מורכב ממחזור חיים בן מספר שלבים, כאשר השלב הראשון הוא שלב הייזום והשלב האחרון הוא שלב ההטמעה והסגירה. באמצע יש את שלבי התכנון, הפיתוח והבקרה. כל אחד מהשלבים האלו מורכב מהרבה שלבי משנה וכדי למסור ללקוח מוצר שעומד בדרישות יש להכיר ולבצע אותם. בכדי להצליח חשוב לבצע את כל השלבים והצעדים ולא לדלג או לקצר אף שלב. 

בקורס המקיף לניהול פרויקטים במודל מפל-מים, הבאתי את כל השיטות, הכלים, המונחים והשלבים לניהול פרויקט מפורטים ברמת צעד- צעד. מלבד השיעורים, תמצאו שפע של מסמכים וטמפלטים להורדה אותם תוכלו להוסיף לארגז הכלים האישי שלכם לניהול פרויקטים לבצע את ההתאמות הנדרשות לפרויקט שלכם. אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע לימודים מעשיר בנבכי עולם ניהול הפרויקטים המרתק והמאתגר, בו אף יום אינו דומה לשני. בהצלחה!

 

לקבלת 20% הנחה הקלידו קוד קופון: PMC20

קורס ניהול סיכונים ותיעדוף

מיכל ליטבק - קורס ניהול סיכונים ותיעדוף

סיכון הוא אירוע, שבמידה ויתרחש, עלול ליצור פגיעה הגוררת נזק לפרויקט, לתוכנית, לעסק או חלילה לגוף או לנפש.

ניהול סיכונים הוא אחת הפעולות החשובות שיש לבצע במטרה למזער נזקים והיא אינה פעולה חד-פעמית.

קורס "ניהול סיכונים ותעדוף" כולל את מכלול הפעולות שיש לבצע באופן שוטף החל מזיהוי ואיתור גורמי הסיכון, דרך מתן הערכות ומדדים לעוצמת הפגיעה, הכנת תוכניות מניעה ואופן ניהול המעקב השוטף.

את הקורס נתחיל בהבנת החשיבות של איתור מוקדם של כל גורמי הסיכון הנמצאים ומקיפים את הסביבה אותה אנו בוחנים, נניח הנחות יסוד ונאתר את כל האילוצים. לאחר מכן נשתמש בשיטות וכלים כדי להעריך את מידת ההסתברות להתרחשות הסיכון והנזק שיגרם במידה והסיכון יתממש. בהמשך נכין תוכניות למניעת התרחשות הסיכונים ותוכניות לצמצום נזקים במידה והסיכון אכן התממש. נבחן חלופות תוך התחשבות בקריטריונים של זמן, עלות, תכולה ואיכות ונלמד לבצע בקרה שוטפת וחוזרת על כל מכלול ניהול הסיכונים.

קורס ניתוח במודל SWOT להשגת מטרות עסקיות ואישיות

מיכל ליטבק - קורס SWOT

מודל SWOT הוא מודל חינמי הנפוץ כבר עשרות שנים בארגונים, חברות ועסקים לתכנון אסטרטגי של מטרות ובניית תוכנית פעולה.

במהלך השנים המודל אומץ גם על ידי מאמנים אישיים לניתוח מצבים פרטיים כגון בחירת קריירה, החלפת מקום עבודה וכד'. המודל מספק לנו מידע ותמונת מצב של כל מה שעומד לרשותנו, בזמן בניית תוכנית הפעולה.

זיהוי אותם גורמים ושימוש נכון בהם יסייעו להשיג את המטרה שבחרנו. המודל פשוט לשימוש ומקיף את כל הגורמים בסביבה הפנימית שלנו כמו החוזקות והחולשות שלנו ובסביבה החיצונית כגון הזדמנויות ואיומים שעשויים למנוע מאיתנו לממש את המטרות. בקורס נלמד על ההנחות שעומדות בבסיסו, נכיר את כל אחד מחלקי המודל, נגדיר מטרות ונאתר מרכיבים. בהמשך נסנן מרכיבים, נתעדף, ננהל סיכונים ונבנה תוכנית פעולה. 

הקורס מקיף לניתוח על פי מודל SWOT מביא לכם את כל מה שצריך לדעת ולהבין כדי להפוך אותו לכלי שימושי וכמעט יומיומי שיסייע לכם להשיג את המטרות שלכם.

קורס לביצוע תהליך סיעור מוחות יעיל

מיכל ליטבק - קורס סיעור מוחות

"סיעור מוחות", או Brainstorming באנגלית הוא כלי מעולה לחשוב ביחד במטרה להפיק רעיונות רבים ולקבל פתרונות מחוץ לקופסה. זו גם שיטה מעולה לקיצור זמנים ולקבלת פתרונות במהירות, שבדרך אחרת לא ניתן היה להגיע אליהם. המשמעות היא שבינתיים היינו מפסידים זמן יקר.
לא תמיד למנהלי פרויקטים, ובכלל לעובדים ומנהלים בארגון, יש את הידע הנדרש בכל תחום ותחום בו נוגע הפרויקט ולא תמיד ניתן לשלוף פתרונות יעילים מהשרוול.

כדי להפיק את המירב מתהליך סיעור מוחות יש לנהל אותו נכון ולשים לב לשלבים מהותיים שהופכים את המפגש הייחודי הזה מסתם עוד ישיבה לישיבת סיעור מוחות.

בקורס המקוון לביצוע תהליך סיעור מוחות יעיל נלמד את השלבים והעקרונות לביצוע סיעור מוחות יעיל, יצירתי ופורה.

קורס הפקת לקחים והסקת מסקנות (Leasson Leaned)

מיכל ליטבק - קורס LESSON LEARNED

חקירת הפרויקט והערכת ביצועים בסיומו היא אחת מהפעולות החשובות ביותר בניהול הפרויקט ואם עושים אותה נכון יש לה השלכות עצומות על הפרויקטים הבאים. זהו תהליך חיובי ותומך שמטרתו היא להתייעל לעתיד. לכן יש להקדיש לו את הזמן הנדרש ולבצע על פי שלבים וצעדים מדויקים.

בקורס הפקת לקחים והסקת מסקנות (Lesson Learned) נלמד מהי מטרתו של התהליך, מהם השלבים, כיצד מנתחים את הממצאים ובסופו של דבר בונים תוכנית עבודה לשיפור ולשימור.

מעוניינים בקורסים וסדנאות בתחומי ניהול פרויקטים?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר למידע נוסף

תוכלו למצוא אותנו: