קורסי דיגיטליים לפיתוח מוצרי תוכן

למינוף העסק, מיצוב ויצירת הכנסות

קורס 7 השלבים לבניית מצגת מנצחת

מיכל ליטבק - קורס 7 השלבים לבניית מצגת מנצחת
מיכל ליטבק - תכנון אסטרטגי

קורס 7 השלבים לבניית מצגת מנצחת הוא קורס מפורט בן כ-5 שעות, שילמד אתכם להכין צעד אחר צעד מצגת מקצועית, מדויקת ומהממת שתשמש אתכם כנכס דיגיטלי עבור הרצאות, הדרכות ולכל מטרה עסקית ושיווקית. מצגת שתמתג אתכם ותציג אתכם באור מקצועי ומרשים.
הקורס מיועד לכל אחד ומלמד את תורת הכנת המצגות מהיסוד ועד המוצר המוגמר! לא נדרש ידע מקדים כגרפיקאי! את כל הכלים והידע הנדרש תקבלו בקורס הזה המקצועי והחווייתי הזה. הקורס עשיר בטיפים, רעיונות והדגמות מעשיות.

לקבלת 20% הנחה הקלידו קוד קופון: PRES20

קורס לבניית הרצאה מנצחת

מיכל ליטבק - קורס לבניית הרצאה מנצחת

אנשים אוהבים לצפות ולהאזין להרצאות וללמוד. אנשים צמאים למידע, לתובנות ולמסרים.

כל אחד יכול להעביר הרצאה. מדובר לא רק במרצים מנוסים שמעבירים שיעורים באקדמיה, אלא בכל מי שצבר במהלך הזמן ידע, חומרים ותובנות ומעוניין לחלוק עם אחרים, הן במטרה לשתף ולהנחיל לאחרים מניסיונו וידיעותיו והן כאמצעי שיווקי למינוף מכירות כחלק מהמשך השיווקי.

מטרתו של הקורס לבניית הרצאה מנצחת היא לספק לכם את כל הכלים לבניית הרצאה מלוטשת, החל משלב הרעיון ועד השיווק. הקורס המקיף לבניית מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד לכתוב בעצמו את ההרצאות שהוא מעביר ומעוניין להכיר את כל הכלים לחידוד ודיוק ההרצאה.

קורס לבניית קורסים דיגיטליים איכותיים

מיכל ליטבק - קורס לבניית קורסים מקוונים

קורסים דיגיטליים (מוקלטים) משמשים לא רק ללימוד והעברת ידע ולמינוף העסק אלא גם כהכנסה פאסיבית. 

קורס איכותי שבניתם יחסוך לכם בעתיד את הזמן והמאמץ הכרוכים בהעברת הידע באופן פרונטלי או אונליין (זום).

להקליט קורס זה פשוט כיף. הטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד היום להקליט קורס בקלות ובאיכות טובה. עם זאת, בין הרצון ליצר קורס לבין המוצר הסופי שהם קבצי הקורס יש דרך לעבור: לחדד את הנושא, לזהות קהלי יעד ולהתאים אליהם את התכנים והחומרים, ללמוד מה עושים המתחרים, לבנות סילבוס על פי כללים ספציפיים בהתאמה לקורס מקוון, לכתוב תכנים, להכין מצגות, לבצע הקלטה וצילום איכותיים, לערוך ולבסוף להפיץ. בהחלט דורש השקעת זמן ולעיתים משאבים נוספים. 

בקורס לבניית קורסים דיגיטליים איכותיים תקבלו שפע של ידע שיוביל אתכם צעד אחד צעד לבניית קורס איכותי ומקצועי שנעים לצפות בו, נוח להאזין לו ובעיקר אפשר ליהנות ולהרוויח ממנו ידע. 

מעוניינים בקורסים וסדנאות בתחומי פיתוח מוצרי תוכן?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר למידע נוסף

תוכלו למצוא אותנו: